“BURVJU RATATUJS JEB AIKĀSĀP UN REMIJA JAUNGADA PIEDZĪVOJUMI”

26.12 ceturtdiena 12:00

2019.gada  26.decembrī plkst. 12:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle

 

Organizators: SIA “STARconcert”

Pasākuma valoda: krievu

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma

Pasākuma ilgums:  1 st. 15 min.

Biļešu cenas: 4.00 – 18.00 EUR

Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Biļešu iegādes vietas: tirdzniecības centrs “Ditton Nams” (paviljons “Pasāža”, biļešu kase), Daugavpils Kultūras pils biļešu kase,  Biļešu serviss kasēs, www. bilesuserviss.lv,

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Varoņi:

Salatēvs, sniegbaltīte, Aikāsāp, Mērkaķītis Čiči, Barobese Piparsāls, Pirāti Barmolejs un Slīpais, Saldā Feja, Remijs – žurkulēns no multfilmas Ratatujs – 2020.gada simbols, Ponijs Dzirkstīte, Sniegpārsliņa un Spaidermens.

Salatēva pilī Sniegbaltīte vada Jaungada balles Ģenerālmēģinājumu.

Saldā Feja un viņas palīgs Žurkulēns Remijs šajā reizē ir izgudrojuši jaunu, nepārspējami garšīgu recepti svētku viesu cienastam un visi nepacietīgi gaida, kad uz pili tiks nogādāts izmēģinājuma variants degustācijai.

Negaidīti svētkos ierodas noslēpumainā viešņa Baronese PiparSāls. Viņa atnes neparastu cienastu: “Saldo Burvju Ratatuju” un pacienā Sniegbaltīti un visus viesus. Sniegbaltīte un visi viesi aizmieg. Bet līdz balles sākumam palicis pavisam maz laika. Ko nu iesākt?

Palīgā steidzas labais Dakters Aikāsāp. Viņš kopā ar bērniem dodas meklēt pretindi. Viņiem nāksies sameklēt Burvju Nektāru un Rozā pērles pulveri, uzveikt ļauno Baronesi, un izglābt Saldo Feju.

Ar bērnu palīdzību pretinde tiks atrasta. Aikāsāp un Remijs paspēs to nogādāt Salatēva pilī tieši laikā. Uz balli ieradīsies daudzi multiplikācijas filmu varoņi. Un bērnus sagaida tikšanās ar Salatēvu.

Izrādē tiek izmantoti tikai oriģināli teksti un muzikālās kompozīcijas. Pastāvīga interaktīva darbība ar publiku.

Images