PĀRCELTS no 16.03.2020. un 28.04.2020.! BALTKRIEVIJAS VALSTS ANSAMBĻA “PESŅARI” KONCERTS

03.10 sestdiena 19:00

2020.gada 3.oktobrī plkst. 19:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle 

Iegādātas biļetes būs derīgas arī uz koncerta pārcelto datumu

Informācijai zvaniet pa tālr. 65443809 vai rakstiet uz e-pastu: kulturas.pils@daugavpils.lv 


Organizators: AZ Events, SIA

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma

Pasākuma valoda: krievu

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Pasākuma ilgums: 1 st. 30 min.

Biļešu cenas: 10.00 – 18.00 EUR

Biļešu iegādes vietas: tirdzniecības centrs “Ditton Nams” (paviljons “Pasāža”, biļešu kase), “Daugavpils Kultūras pils” biļešu kase, “Biļešu serviss” kasēs, www. bilesuserviss.lv

 

Leģendārā Vladimira Mulijavina izveidots pagājušā gadsimta 60.gadu beigās ansamblis “PESŅARI” vienmēr priecē savus fanus daudzās pasaules valstīs ar brīnišķīgām dziesmām, no kurām daudzas ir iekļautas slāvu un pasaules populārās mūzikas zelta fondā.

Šodien Baltkrievijas valsts ansamblis “PESŅARI” ir Vladimira Muljavina mantojuma pēctecis un lieliskais turpinājums. Arī BGA “PESŅARI” ir Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā plaši pazīstamas preču zīmes vienīgais likumīgais pārstāvis.
Jaunais sastāvs paaugstināja izcilības latiņu, un tieši šo sastāvu kritiķi un fani sauc par labāko komandu pēc Vladimira Muljavina.

Koncertā Izskanēs jaunās, kā arī jau sen iemīlētās dziesmas: “Oginska polonēze” (akapella), “Vologda”, “Jaunība mana, Baltkrievija”, “Belovežskaja Pusča”, “Pusstundu pirms pavasara”, “Aļesja” un citas.

Olegs Žeļeznjakovs (vokāls, ģitāra) - ar slaveno “Muljavinas” dziesmu izpildījumu dziesmās “Pusstundu pirms pavasara” un “Mūsu mīļie”.
Artūrs Mihailovs (vokāls) - līdz šim visu laiku labākā dziesmas “Belovežskaja Pusča” izpildījums.
Igors Dubarčiks (vokāls) - nevainojams vokāls, labākās grupas tradīcijās, skan dziesmās: “Aleksandrina” un “Mana jaunība, Baltkrievija”.
Aleksandrs Žihs (vokāls, multiinstrumentālists) - perfekta daudzu tautas pūšaminstrumentu meistarība, dziesmas “Vologda” lielisks izpildījums.
Jan Ženčak (vokāls, vijole) - dziesmas “Putnu kliedziens” neatkārtojams izpildījums.
Romāns Kozirevs (taustiņinstrumenti) - kolektīva mākslinieciskais vadītājs.

Images