DEJU TEĀTRIS “KĀRDINĀJUMS” AR ŠOVPROGRAMMU “TIKAI SIEVIETĒM”

15.12 svētdiena 18:00

 2019.gada  15.decembrī plkst. 18:00

Daugavpils Kultūras pils, lielā zāle  

 

Organizators: SIA “AZ Events

Pasākuma valoda: krievu

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma

Pasākuma ilgums: 2 st.

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Biļešu cenas: 12.00 – 25.00 EUR

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Biļešu iegādes vietas: tirdzniecības centrs „Ditton Nams” (paviljons „Pasāža”, biļešu kase), Biļešu serviss kasēs, www. bilesuserviss.lv

15.decembrī Daugavpils Kultūras pilī skatītāju jau iemīļotais Sanktpēterburgas deju teātris "Kārdinājums" prezentēs savu jauno Šovu lietū IV "Tikai sievietēm". Kolektīvs vairakkārt uzstājies Latvijā un vienmēr ir spējis pulcēt pilnu zāli skatītāju. To unikālās izrādes, dažādās valstīs, ir noskatījušies vairāk nekā miljons cilvēku. No jaunās izrādes var sagaidīt kaut ko patiesi pikantu, ne velti to iesaka skatīties tieši skaistākajai cilvēces pusei!

Deju teātra "Kārdinājums" izrādes - tas ir krāšņs šovs - priekšnesums, kas apvieno sevī dažāda stila deju horeogrāfijas numurus, lieliskas dziesmas, romantiskus stāstus par mīlestību un nebeidzamu enerģiju, saskarsmi ar zāli, draivs un humors. Fināla numuri tiek izpildīti zem ūdens plūsmām!

Šovs lietū IV "Tikai sievietēm" — spilgta, jautra un romantiska provokācija. Šeit ir viss: visdziļākās domas, pārsteidzošas atzīšanās un domas par mīlestību. Vīrieša un sievietes attiecības, vīriešu meli, sieviešu sapņi — tā ir tikai neliela daļa no jautājumiem, kuri tiek skarti izrādē. Šovā ir iezīmētas arī ļoti pikantas tēmas, kuras var nostādīt neveiklā situācijā jebkuru vīrieti. Skumjas un nožēla, mīlestība, prieks —stāstnieku emocijas iemiesojas uz skatuves meistarīgā dejā. Domas un pārdzīvojumus spilgti redzams mākslinieku ķermeņu plastikā. Bet galvenais, tas viss jūtu izvirdums tiek piepildīts ar lielu humora devu!

Šī izrāde neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju!

Teātra pamatsastāvs ir desmit neparasti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs savā veidā ir unikāls. Starp tiem ir, piemēram, klasisko deju dejotāji un hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Katrs no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī lielisks aktieris, kas sava numura ietvaros parāda visplašāko emociju gammu — no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Sanktpēterburgas deju teātris "Kārdinājums" - viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šajā žanrā. Viņu viesizrādes notikušas ar nemainīgi pilnām zālēm, vairāk nekā 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par "Labāko Krievijas projektu".

Katra izrāde ir mazā dzīve. Nodzīvojiet to ar kārdinājumu!

Images